מעצבת פנים במרכז הוא האדם לקרוא לו כאשר הגיע הזמן ולתכנן את מרחב הבית הפרטי, הדירה או המשרד. מעצבת פנים טובה יחסוך לך חודשים של לצוד דוגמאות עיצוב שונות ואת הצורך לבצע מחקר שוק לגבי אפשרויות העיצוב שלך. בנוסף, וזה היתרון הכי חשוב בהעסקת מעצבת פנים במרכז והוא, ששכירת איש מקצועי לבצע עיצוב פנים מונע טעויות בתהליך עיצוב הבית. אז מומלץ ועד נדרש להעסיק מעצבת פנים במרכז.

מה עושה מעצבת פנים ?

החוק הראשון של עיצוב פנים במרכז לפעול לפי החזון של הלקוח, וזה דבר ראשון מה שמעצבת פנים טובה עושה. ייתכן שיש לך חזון ברור לבית שלך, אבל מעצבת פנים יכולה לעזור לך להביא אותו לחיים בעת תהליך הביצוע. רק אשת מקצוע יכולה להקפיד ל יסודות העיצוב הנכון כגון: תכנון החלל בצורה אופטימאלית. שמירה על פונקציונאליות החדר וחשיבה יצירתית למציאת פתרונות שאתה אף פעם לא יכול היה לדמיין. שמירה על יסודות הבסיס של עיצוב פנים ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר הם המתכון להצלחה של עיצוב פנים במרכז.

מעצבת פנים במרכז גם מטפחת קשרים מהימנים עם אומנים, ספקי עיצוב פנים במרכז ובעלי מקצוע אחרים המספקים שירותי עיצוב פנים במרכז. כך שמעצבת הפנים גם מטפלת ברכישת חומרים, ריהוט ופועלת מול הקבלנים המבצעים. גם אם אתה על תקציב הדוק, מומלץ לשכור מעצבת פנים במרכז, החסכון הכספי מעבודה נכונה ויעילה תמיד יהיה גדול יותר.

על מה לתת דגש בעת בחירת מעצבת פנים במרכז ?

·         בחר מעצבת פנים המתאימה לסגנון שלך – כמובן שאין שני לקוחות דומים, ומעצבת פנים טובה יכולה לשנות סגנונות בהתאם לדרישת הלקוחה, אך עם זאת, לכל מעצבת פנים במרכז יש אסתטיקה בסיסית מסוימת שנשארת בצורה די עקבית לאורך עבודתה. לדוגמה, אם אתה מעוניין במראה מאוד לבן וטהור, אז לא כדאי לבחור מעצבת פנים במרכז שיידועה בשימוש רב בצבעים נועזים. יש ליצור קשר עם מספר מעצבי פנים במרכז ולחפש קווים מקבילים בין העבודות הקודמת שלהם לבין העיצוב שאתה רוצה. תמיד אפשר לשוחח עם המעצב או להזמין אותו לראות את המקום ולתת חוות דעת.

·         מומלץ לערב את המעצבת פנים מוקדם ככל האפשר בתהליך הבנייה – אם אתה מבצע שיפוץ או בנייה מאפס, הכללה של מעצבת פנים במרכז כבר משלבי התכנון עם האדריכל והקבלן זה הכי מומלץ. בדרך זו, אפשר לוודא שלא יהיו סתירות מיוצרות בין הגורמים המבצעים לעיצוב הנדרש. בנוסף, כך אתה ומעצבת הפנים הרבה פחות מוגבלים מבחינת האפשרויות עיצוב הקיימות.

·         שמור על תקשורת טובה עם המעצבת – מעצבת פנים במרכז לא יודעת לקרוא מחשבות. כדי שהיא תבצע עיצוב פנים במרכז לשביעות רצונך, חשוב שהיא תדע כמה שיותר על איזה סגנון ואיזה מראה אתה רוצה. אם יש לך בעיה לבטא את המראה הרצוי שלך, ניתן להיעזר בתמונות של חדרים שאתה אוהב או סגנונות עיצוב שאתה שואף להשיג. חשוב גם לנסות ולתת קווים מנחים כמו: דוגמיות בד, צבעים, דוגמאות לרהיטים וכל דבר שיכול לבטא את הרצון שלך לעיצוב הבית.

·         שמור על ראש פתוח – זה מקרה מאוד נדיר שהלקוח אוהב ב-100% את ההצעות של מעצבת פנים במרכז, אבל בהחלט כדאי להקשיב למעצבת הפנים ולתת לעצות שלה מחשבה עמוקה, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציות המקצועיות. זכרו שזאת אשת מקצוע עם ניסיון רב.

בסופו של דבר, העבודה של מעצבת פנים במרכז היא להפוך את עבודת השיפוץ או בניית הגמר לקלה יותר, על ידי זירוז החלטות העיצוב שלך ושמירה על תאימות עבודת הקבלן לעיצוב הנבחר. הלקוח צריך לראות במעצבת הבית כבעלת ברית בהשלמת העבודה והעיצוב כמו שהוא רוצה. זו הסיבה שזה כל כך חיוני לבחור מעצבת פנים במרכז.