סגנון כפרי לעיצוב הבית הופך ליותר ויותר פופולארי בקרב רבים ככל שהאינטנסיביות של החיים מסביב הולכת ונהיית עמוסה יותר. הסיבה לכך היא שסגנון הכפרי הוא סגנון הופכי לאינטנסיביות היומית ולכן הרבה אנשים מתאהבים בו. עיצוב הבית בסגנון כפרי יוצר סביבה שלווה בבית והדיסוננס בין האינטנסיביות של היום יום אל מול האווירה השלווה הכפרית בבית קוסמת לאנשים רבים. עיצוב פנים במרכז מושפע רבות מהסגנון הכפרי וללא ספק עיצוב הבית בסגנון כפרי מאוד פופולארי במרכז הארץ, לרבות בערים הגדולות.

המאפיינים של עיצוב הבית בסגנון כפרי

בחירת סגנון כפרי לעיצוב הבית יוצרת אווירה ביתית בעלת מאפיינים ייחודים לסגנון הכפרי. עיצוב הבית בסגנון כפרי מעניק אווירה שלווה, מתוחכמת, במראה של זמנים אחרים. קל מאוד למצוא בסגנון כפרי הרגשה נקייה בלי צינה של חדשנות, עיצוב הבית בסגנון כפרי הוא אופנתי מבלי להיות אובססיבי בקשר לטרנדים עדכניים, הוא לבבי מבלי להיות בנאלי, וסגנון עיצוב פנים כפרי בא בהרמוניה עם הטבע, אבל בניגוד לסגנון כפרי של עשרות שנים לאחור, "הטבע" לא אומר שהבית נראה כמו בית בכפר אלא אנו משיגים הרגשה של נעימות הטבע בתוך הבית.

עיצוב הבית בסגנון כפרי הוא קצת ילדותי, אבל באותו הזמן מזכיר לך שיש לך עניין בהיסטוריה של עיצוב הבית והאמנות. עיצוב הבית בסגנון כפרי מאפשר לכם לתת הצהרה אדריכלית עם ליטופים של סגנונות עיצוב. עיצוב הבית בסגנון כפרי אוהב פחות פרטיות ויותר חשיפה החוצה. זה אומר להשאיר את הווילונות פתוחים ולתת יותר דגש על החלונות וההסתכלות החוצה מהחלון.

עיצוב הבית בסגנון כפרי מחייב שימוש רב בעץ, לרבות רצפות קרש עץ שנבחרות על פי מרקם כמו גם נוחות מרבית באזור המטבח, יש הרבה בתים פרטיים שאולי לא הולכים על עיצוב הבית בסגנון כפרי ובכל זאת משתמשים באלמנטים של עיצוב כפרי בעיצוב המטבח. עיצוב הבית בסגנון כפרי דוגל בחשיפה של כמה שיותר רצפה, במיוחד שלפרקט יש זוהר עשיר ורך. רצפת עץ משוחזרת הוא סימן מסחרי של כל מעצבת פנים במרכז שמומחית בסגנון עיצוב כפרי.

עיצוב הבית בסגנון כפרי הוא לא עיצוב ישן

סגנון ריהוט כפרי ביצע שינוי ממה שהוא היה בעבר. בעבר, עיצוב הבית בסגנון כפרי היה מתבסס על מה שהיה מעשי ובהישג יד. אם אתם תסתכלו על בתים שבעבר השתמשו במאפיינים של עיצוב הבית בסגנון כפרי אתם תגלו שלרוב היו רוכשים רק מה שהבית צריך ורק רהיטים מעשיים.  מה ששונה היום הוא שהיום יש לנו את המותרות של עיצוב פנים במרכז, שמשלב שילוב של פרקטיות עם עיצוב של מעצבת פנים במרכז בעלת עין משכילה וכשרון אישי.

ישנם כמה וריאציות של עיצוב הבית בסגנון כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי הוא מאוד גמיש לדרישות הלקוח, לחזון של מעצבת הפנים ולהגבלות התקציביות לעיצוב הבית. ישנם כמה וריאציות לשלב את הריהוט, המרקמים, והאבזרים הנכונים בכדי ליצור עיצוב כפרי מושלם.

עיצוב הבית בסגנון כפרי יכול להתבסס יותר על המעשי והנוח. הרבה פעמים יופי נשען על פונקציונאליות, במיוחד בקיץ שרוצים להשיג מרווח של קרירות. במקרה כזה מעצבת פנים במרכז שמבצעת עיצוב של הבית בסגנון כפרי תבחן ברהיטים וסגנונות עיצוב כפרי שיפשטו את סגנון העיצוב של הבית וישמרו אותם פשוטים אך מרשימים כאחד.

עיצוב הבית בסגנון כפרי יכול להיות מאוד סולידי, אם בעל הבית רואה זאת לנכון. צבע החדרים יהיה לבן ומרבית העיצוב ישתמש בגוונים של אפור ולבן. עיצוב פנים במרכז גוונים כאלו יאיר את הבית עם הרבה אור טבעי וישתמש בקפידה במקומות מסוימים בצבע קירות עז יותר לניגודיות.